Gëzuar 16 vjetori KOSOVË!

Në ditën e Pavarsisë së Republikës së Kosovës kisha kënaqësinë e veçantë që së bashku me krerët e VLEN, të merrnim pjesë në pritjen e dedikuar 16 Vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës.
Patëm nderin të priteshim nga Presidentja e Republikës znj. Vjosa Osmani, Kryeministri z.Albin Kurti dhe Kryeparlamentari z.Glauk Konjufca.
Mirënjohës pafund!
Gëzuar 16 vjetori KOSOVË🇽🇰💙
E mëparshme Energjia e RINISË është garanca më e fuqishme se NDRYSHIMI po vjen!

Connect With Us

Lëvizja Demokratike - #Lëviz